Ülke Seçimi
left_top_image

S.S.S

 • Kullanıcı şifresini unuttum, ne yapacağım?

  Kullanıcı adınız ve e-posta adresinizle Ana sayfada Kullanıcı Hesabı için yeni bir şifre alabilirsiniz. "Giriş" altında, "Şifremi unuttum" düğmesini arayın. Kullanıcı adınızı ve e-posta adresinizi buraya girin. Sistem sizin için yeni bir şifre gönderecektir. Keyifli oyunlar

 • Oyunu başlatmayla ilgili problem yaşıyorum?

  Metin2client.bin dosyasının bulunamadığı bir programı başlatırken hata yapan kişi şunları yapmalıdır: Adım 1: Küçük pencerenin hata mesajı olarak yolunu izleyin! Yoldaki herhangi bir klasör aksanlı bir harf (ler) içeriyorsa, bu hata iletisini alırsınız. Adım 2: Programı yeniden yükleyin veya yolunda aksanlı bir harf bulunmayan bir yere paketini açın. Örnekler: Doğru yol: c:dizinmetin2mmfightc_mester_tr Doğru yol: d:dizinmetin2mmfightc_mester_tr Doğru yol: e:metin2mmfightc_mester_tr Yanlış yol: c:metin2mmfightc_mester Yanlış yol: d:etin2mmfightc_mester Yanlış yol: e:dizinmetin2mmfightc_mester

 • Oyuna nasıl başlayabilirim?

  İndirme menüsünden .NET Framework 3.5 ve Metin2mmfightc_mester Türkiye İstemcisini indirmeniz gerekir ve her ikisinin de kurulu olması gerekir. Metin2mmfightc_mester istemcisi C: sürücüsünün kök klasörüne, masaüstünde veya başka bir yerde değil, bir Metin2mmfightc_mester_tr klasörüne yerleştirilmelidir. Klasör adı veya erişim yolu aksan içeriyorsa, oyun başlatılmaz. (yanıp sönüyor) Bundan sonra, Metin2mmfightc_mester.exe'yi tıkladığınızda maceranız başlayacak.

 • Karakter silme işlemini nasıl yapmalıyım?

  Kullanıcı adınızı ve eski şifrenizi kullanarak web sitesini girin. Ayarlar menüsünde Hesap Ayarları kısmından, Karakter silme kodu talep et , butonuna basarak yeni bir karakter silme kodu talep edebilirsiniz. 1) Silme kodunuz, Hesabınızın kayıtlı olduğu e-mail adresine gönderilecektir. 2) Silme kodunuzu, yalnızca 24 saatte bir defa talep edebilirsiniz. 3) Karakterinizi silmek istediğiniz de 70. seviye ve altında olması gerekiyor! 4) 70.Seviye ve üstü karakterleri silemezsiniz!

 • Hazne şifremi bilmiyorum?

  Kullanıcı hesabınızla, Resmi Metin2 mmfightc_mester Türkiye Sayfası üzerinden giriş yaparak, Hazne Şifresini talep edebilirsiniz. Talep etmiş olduğunuz şifre, random değer olarak tanımlanacak ve hesabınızın kayıtlı olduğu e-mail adresine gönderilecektir. Hazne Şifrenizi, karakter silme kodu sistemindeki gibi 24 saatte bir defa talep etmenize gerek yoktur. Dilediğiniz kadar şifre talep edebilirsiniz. Ancak bu şifreyi güvenlik amaçlı lütfen oyun içerisindeki "Başkent Hazne Görevlisi" den değiştiriniz.

 • E-Posta değişimi mümkün mü?

  Kısmen evet, E-Mail değiştirme imkanınız bulunmakta. Mail değiştirme işleminizi, web sayfanız üzerinden E-Mail değiştir diyerek yapabilirsiniz. Ancak bu işlemin başarılı olabilmesi için. Belirlemiş olduğunuz Hesap Güvenliği şifresini girmeniz gerekmektedir. E-Mail değişiminizi başarıyla gerçekleştirmek için, Hesap güvenliği şifrenizi girmelisiniz. Ardından yeni e-mailinizi kullanabilirsiniz.

 • Hesap erişim bilgilerimi bir başkasıyla paylaştım, eşyalarım kayboldu!

  Bir hesaba giriş yapabilmek için yalnızca o hesabın giriş bilgilerine sahip olmasınız, Aksi halde herhangi bir illegal yöntem kullanarak o hesaba giriş yapamazsınız. Metin2mmfightc_mester Veri merkezimizda, Sunucuda şifrelenmiş biçimde yalnızca şifreleriniz bulunur, bu nedenle Ekip bile size şifrenizin ne olduğunu söyleyemez. (. t+b47/*2- örnek) Bu şekilde bir şifre decode edilerek veritabanında saklanır! Örneğin. F3-860B1-AA0B0AA4-84E78-B5D83-6D8617B9-51CBC69DD yalnızca, hesabın sahibi bu şifrenin çözümünü bilebilir.ve hesabına girebilir! Siz hesabınızın çözümlenmiş şifresini bir başkasına verdiğiniz de o kişide hesabınıza giriş yapabilecektir! Çünkü sizinle bir bağlantı kurmuş olabilir veya kendisini bir GM gibi tanıtmış olabilir. veya bir yang hack Web sitesinde, ücretsiz EP, ücretsiz zırh veya benzeri bir aldatmaca yöntemiyle bilgilerinizi ele geçirmiş olabilir.Ancak unutmayın! Bu kişi size bunları vaad edemez! Her şey sadece kullanıcı adınızı ve şifrenizi ele geçirmek için yapılıyor. Hesap bilgilerinizi girmenizi istedikleri Sayfa girdileri (kullanıcı adı ve şifrenizi) günlüğe kaydeder ve 10 dakika sonra hesabınız aldatmaca yöntemiyle ele geçirilmiş olacaktır. Bu bizim hatamız değil! Yalnızca senin güvenlik ihlalin! Biz Senin için akıllı davranıyor ve kodlarını senin için gizli tutuyoruz. Çünkü bu Tüm sorumluluğunuzdadır! Kısasa göre: Çalınan nesneleri değiştiremeyiz, yerine koyamayız, geri getiremeyiz! Lütfen korumanız için kullanıcı adınızı ve şifrenizi daha fazla güvenli şekilde koruma altına alın.

 • Kullanıcı hesaplarını değiştirip, devir edebilirmiyiz?

  Metin2mmfightc_mester kural sözleşmesinde karakter alımı satımı/ deviri yok. Buna göre, bu işlemi yapacak olursanız tamamen kendi sorumluluğunuz da yaparsınız, ve bundan sorumlu olacaksınız. Metin2mmfightc_mester Takımı eksik öğeler için herhangi bir garanti, araştırma ya da tazminat veya sizin hatalarınız için tazminat (destek) vermeyecektir! Kurallar https://forum.metin2mmfightc_mester.us/index.php?topic=563.0 M2M/OKCS/7.b. Hesap ve Ürün Satışı; Gerçek para karşılığı (TRY & Euro & Dolar) Oyun nesneleri (EP/YANG/Karakter) satın alımları / satışları yapılamaz! Başkaları için diğer yöntem'lar için sipariş yok (herhangi bir inceleme için) Bu Yasak DEĞİL; ancak METIN2mmfightc_mester ekibi, kendisiyle ilgili herhangi bir ihlalden dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Açıkça anlaşılacağı üzere: Siz değiştiriyorsanız, daha büyük bir karakter almak için iyi bir iş gibi görünse bile, 4-5 gün bekler, iyi şeylerinizin hepsi bitene kadar bekleyin. Sonra yeni bir şifre ister ve kendi iyi donanımını kendi hesaplarından çıkarır. Senin için her şey kayboldu ve karakter ticareti için ona sürekli ceza vereceğiz. Lütfen yukarıdakilere dikkat edin.

 • SMS gönderme hatası yaşıyorum?

  Hızlı destek için e-postanızdaki şu soruları yanıtlayın: SMS'i ne zaman yolladın? Hangi telefon numarasına SMS gönderdin? Sms içeriği neydi? Sms'de kartpostal aldın mı? Eğer öyleyse, kod neydi?

 • Referans (davet) sistemi nasıl kullanılır?

  Sisteme kayıt olan her kullanıcı için bir, referans kodu otomatik olarak oluşturulur. Bu kod sistem üzerinden, kullanıcı hesabınıza giriş yaptığınızda "Referans kodumu göster" kısmında karşınıza çıkacaktır. Bu kod örneğin: https://www.metin2mmfightc_mester.us/referance?=01234567_01234567 şeklinde olabilir. Referans kodunuzu oyuna davet ettiğiniz bir arkadaşınıza iletmeniz durumunda, arkadaşınız göndermiş olduğunuz referans kodu üzerinden sisteme kayıt olacaktır. Bu durumda arkadaşınız yüzeysel kayıt yerine referans (davet sistemi) içeriğinde kayıt olmuş olacaktır. Kayıt olan oyuncu, Hesabınızı E-mail üzerinden doğruladıktan sonra oyun içerisinde 30.Seviye ye ulaştıktan sonra, Siz davet eden olarak sürpriz bir hediye ile ödüllendirilirsiniz! DİPÇE: Davet sistemini, oyun hatalarından faydalanmak adına kullanan oyunculara ve hesaplara yaptırım uygulanır.

 • Ejderha Sikkesi, ilk yüklemede bonus kazandırıyor mu?

  Maalesef, şuanda herhangi bir etkinlik bulunmadığı için, Ejderha Sikkesi yüklemeleriniz de bonus kazanamıyorsunuz! Ejderha Sikkeleri konusunda detaylı bilgi için, Resmi forum sayfasını ziyaret etmeyi unutmayınız!

 • Yetkili birim ile görüşmek istiyorum?

  Oyun hakkında ve/ya diğer sorunlarınız için destek almak istiyorsanız, Kullanıcı hesabınıza giriş yaptıktan sonra; Destek bölümünden iletmek istediğiniz konu için bir departman seçiniz. Hesabınızın kayıtlı olduğu e-mail adresini seçiniz Hesap adınızı yazın Konuyu belirtin Departmanı seçin. Kısa bir süre içerisinde destek biletiniz yetkili birim tarafından yanıtlanacaktır.

 • Nesne dükkanından, özel bir ürün satın aldım. Nasıl erişebilirim?

  Nesne market üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinize erişebilmek için, oyun içerisinden Hazne görevlisini bulabilir, Eşya dükkanı haznesine bakabilir. Veya Oyun içerisinde kısayol "I" harfine basarak ve/veya Sağ alt menüdeki Çanta resmine basarak Envanterinizin üzerinde Bulunan "Hazne" butonuna basabilirsiniz. Hazne içerisindeki ekipmana sahip olmak için, sürükleyerek envanterinize bırakın.

 • Aktivasyon Maili, ulaşmadı? Ne yapmalıyım?

  Ücretsiz Servis Sağlayıcıları: freemail, citromail, gmail, gibi servis sağlayıcılarına ait bir mail kullanıyorsanız Lütfen orada bulunan "Gereksiz, Spam" gibi yerleri kontrol et! Eğer halen elinize mail ulaşmadıysa, Anasayfa üzerinden şifremi unuttum bölümüne tıklayarak aktivasyon mailinizi talep edebilirsiniz.

 • SMS Sistemini kullanmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

  SMS Sistemi, hesap güvenliği için uyguladığımız önemli bir uygulamadır. Ancak henüz SMS Sistemi aktif değildir, gelişmeler için forum sayfasını takip edin.

 • Oyun içerisinde bir ekran görüntüsü nasıl alınır?

  "Print Screen" düğmesine basın (klavyemde: sağ üst köşede) ve o anda resim çekecektir. Resmi görmek ve kaydetmek için 1 resim düzenleme programını açın (örneğin paint) klavyede Ctrl + v tuşlarına basınız. Ve resmimiz gelir (burada da düzenleyebiliriz) ve daha sonra resmi kaydedebiliriz. 1 fotoğraf yükle web sitesini aç. Www.hizliresim.com adresini öneriyoruz. Sayfada 1 gözatma düğmesi vardır ve istediğiniz resmi arayabilirsiniz. Sonra Yükle veya Yükle'ye basın. Yükleyene kadar bekleyin (yaklaşık 15-30 saniye) ve yüklenen resmin bağlantısını oyun destek birimlerine küçük bir açıklama ile gönderin.

 • Global resmi sunucu ne zaman yayına alınacak?

  Resmi sunucudan önce kapalı beta denge sunucusu, sizlere sunulacaktır. Bu sunucuda oyun hakkında sizlerden gelen geri bildirimler değerlendirmeye alınacaktır. Bu netice doğrultusunda herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşılmaz ise mümkün olabilen en kısa süreç içerisinde global sunucu sizlere kapılarını açacaktır.

Metin2Mester

© 2018 Laniatus Ltd. M2M is a registered trademark of Laniatus Ltd