Ülke Seçimi
left_top_image

Oyun Hakkında

Mt2Master Dünyasına Hoşgeldin!

Mt2Master, on binden fazla kayıtlı oyuncu ile Oynan Türkiye deki Yazılım Geliştirilmiş Metin2 Tabanlı Free MMORPG online oyunudur!

Web sayfasındaki kayıttan sonra, oyuna başlamak için oyundan (yaklaşık 1 GB) indirmeniz gerekecek ve oyuna başlayacaksınız!

Oyuna katılmak için, kaydettiğiniz sunucudan giriş yapmanız gerekiyor! Sunucu listesinin yanındaki kanal listesini (CH) görebilirsiniz! Genellikle en çok oyuncu CH1'de bulunur!

Bundan sonra bir karakter seçebilirsiniz! Erkek veya kadın olabilirsiniz ve 4 sınıftan (Savaşçı, Şaman, Ninja veya Sura) seçim yapabilirsiniz!

Yeni bir karakter oluşturursanız, 1. seviye başlayacaktır. 120.seviyede son bulacaktır...

Oyunun Temelleri!

Kayıttan sonra ve karakter yaratmadan önce yaşamak istediğiniz bir imparatorluk seçebilirsiniz! Mt2Master dünyasında 3 imparatorluk var! Girişten sonra, karakteriniz imparatorluğunuzun ana kentinde olacak! Bu şehirde bazı NPC'yi (tüccar, muhafızlar vs., bunlar Non-Player Karakterleri) görebilir, paranız varsa (Yang) ya da ödül için görev verebilecek olsalar onlardan ekipman ve diğer malları satın alabilirsiniz. İlk görevde, şehirdeki canavarları öldürmek zorundasın! Her canavar, deneyim puanı, para ve toplayabileceğiniz bazı eşyalar verir! Böylece seviyenizi ve zenginlik seviyenizi artırabilirsiniz! Seviye 5'den becerileri de kullanabilirsiniz! Becerileri kendi şehrinizdeki Öğretmenlerden öğrenebilirsiniz!

Oyun karmaşık, ancak basit! Canavarları öldür, karakterini güçlendir, para ve eşyalar toplayın, ittifak oluşturun ve diğer oyuncularla sohbet edin!

Oyunun geçmişi

Uzun zaman önce bütün kıta bir olarak birleştirildi. İnsanlar imparatorluktaki Cetvelleriyle birlikte çalışarak barış içinde yaşıyorlardı. Ama bir gün Ejder Tanrılar birbirleriyle savaşa girdi. Savaş çok korkutucu, coğrafi olarak tüm kıtayı değiştirdi ve hava mülkleri, insanlar ve hayvanlar Savaşın bir yan etkisi olan Dark Magic'den etkilenmişti. Bunlar yıkıcı ve korkunç mutasyona uğramış canlılara ve canavarlara dönüştüler. Birçok kişi ölümcül hastalıklar yüzünden öldüler, ancak kıtanın lanetli kısımlarını ölü yürürken dolaşmaya döndüler. Kaosun neden olduğu tikaret, barış içinde yaşayan insanları üç parçaya bölünmüş ve kıtalara dışa dönmüş ve düşman haline getirmişti.

Üç imparatorluk doğdu:

1. Jinno İmparatorluğu:

Jinno İmparatorluğu, kıtanın doğusundadır. Bu imparatorluk askeri güç üzerine kuruldu ve nüfus agresif ve militantı. Jinno İmparatorluğunun lideri, son imparatorun oğlu Ee-Ryoong'dur. Eski imparatorluğun savaş yoluyla yeniden birleşebileceğine inanıyor.

Dragon Gods Savaşı'nın etkileri veya yan etkileri hakkında korkular resmen göz ardı edilir.

Ancak gizlice Ee-Ryoong Dark Magic'in ölümcül gücünü askeri amaçlarla kullanmanın bir yolunu bulmaya çalışıyor.

2. Shinsoo İmparatorluğu

Shinsoo İmparatorluğu, kıtanın güney kesiminde yer almaktadır. Nüfusun ana faaliyeti ticarettir. Eski imparatorluğun Yoon-Yoing tarafından dağılmasından sonra açılan doğuyla ticaret hızla karlı bir düzenleme haline geldi. Shinsoo batı imparatorluğu ile çatışmalara ve ticaret yoluna tehlikeli olabilir. Dark Magic'in yarattığı tehdidi gördüklerinde tüccarlar kendilerini silahlandırdı.

Amaçları Batı saldırılarına karşı kendilerini savunmak, ticaret yolunu tekrar açmak ve imparatorluğun İmparatoru altında bir araya getirmektir.

3. Chunjo İmparatorluğu:

Chunjo İmparatorluğu, kıtanın batı kesiminde yer almaktadır. Teokratik bir imparatorluktır ve manevi lideri tarafından kontrol edilmektedir. Eski imparatorun kuzeni Yoon-Young tarafından kuruldu. Yoon'un karısı devasa büyülü güçlere sahipti ve Dragon Tanrılar Savaşı'nın yan etkisini keşfetti ve onu tutma mücadelesinde onu destekledi. Birkaç kez Dark Magic'e karşı önlemlerin başlatılmasını önerdi, ancak her zaman göz ardı edildi. Böylece, arkadaşlığını eski imparatorluğa karşı isyan etti. Eski imparatorluğun parçalanmasından sonra Chunjo hala Doğu ve Güney imparatorluklarıyla açık savaşta.

Amaç, tüm kıtanın kontrolünü ele geçirmek ve Dark Magic'in yayılmasını durdurmaktır.

Shaman'ı, hızlı yetenekli bir Ninja, korkusuz bir Warrior'ı veya Sura'yı kullanarak Dark Magic'i kullanarak sihir olun. Krallıkınıza hizmet edin! Kötü varlığı yok et, görevleri tamamla. Ejderha Tanrıları seninle olsun dileyelim!

Metin2Mester

© 2018 Laniatus Ltd. M2M is a registered trademark of Laniatus Ltd