Ülke Seçimi
left_top_image

Haberler

Kış Etkinliği;

Laniatus Production Tarafından Yazıldı - 2017-11-11 20:20:55

Merhaba arkadaşlar bu kış sizlerle noel baba ve papuç etkiniği yapacağız.GGGG

Geliştirici Blogu 2. - Haziran

Laniatus Production Tarafından Yazıldı - 2017-11-12 07:37:16

Merhaba! Doğru, geliştirici bloglarınızın yarısını sizinle yaptık ancak şu anda tekrar bazı bilgiler paylaşıyoruz. Bu soru birkaç insanda ortaya çıktı. "Sunucu kapanacak mı?" ~ Bu haberler pek çok açıdan doğru değildir. Sunucumuz Kaos bir yıldan uzun süredir çalışıyor ve daha da artırmak istiyoruz! ~ Bu bilgiyi yayanlar, bir süre sonra işleri gözden geçirebilirdi. Önemli olan oyunumuzun asla Almanya'dan alınamamasıdır. Bu, herhangi bir Alman yasasını ihlal etmediğimiz anlamına geliyor! ~ Geçmişte birçok iyileştirme yaptık ve topluluğu da geliştirmeye çalıştık. Naga ekipmanını ve Naga Run'ı ve tabii ki en azından yeni GM ekibi için düşünün. Yakında size ve gözlerinizi paylaşan herkese geri döneceğiz, web sitenizin tasarımında biraz güncellemeniz olduğunu fark ettiniz!

Ağ sorunu

Laniatus Production Tarafından Yazıldı - 2017-11-12 07:37:30

Sevgili Oyuncular! Birçok oyuncu oyunun İsveç'te olmadığını belirtti. İsveç'e sınırlama kaldırıldı. M2M ekibi iyi bir oyun istiyor!

Geliştirici Blogu 1 - Mayıs

Laniatus Production Tarafından Yazıldı - 2017-11-12 07:37:52

Merhaba! Birçok kişi oynamayı planladığımız şeyi sordu. İlk büyük gelişme, müşteri etkilenir. Bu değişiklik tamamen somut olmayacak , oyunda yeniden şarj edeceğiniz ve eski müşterinizin artık çalışamayacağı için önemli olacak. Bu nedenle , tamamen farklı bir temel üzerine zemin hazırlıyoruz, bu da gelecekteki gelişmelerin temel taşı olacağı anlamına geliyor. Halen hiçbir şey vaat etmek istemiyoruz, ancak iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri de bekleniyor . Yakında imzalayacağız.

Kalkınma olayı

Laniatus Production Tarafından Yazıldı - 2017-11-12 07:38:07

Sevgili Oyuncular! Kalkınma Günü Etkinliği AKTİF! Bugünden yarına kadar (05.23'e kadar) Her gelişme fırsatını +25 artırdık! Örneğin, eğer bir kan gelişme ihtimali% 30 ise olay sırasında% 55 olur! Bu yeni etkinliğin kazanacağını umuyoruz! M2M ekibi iyi bir oyun istiyor!

Haftasonu etkinlikleri

Laniatus Production Tarafından Yazıldı - 2017-11-12 07:38:20

Sevgili Oyuncular! Ejderha madeni para hareketi ve katlama 2017.05.08 tarihine kadar aktif! Bugün Drakman olayı sizi bekliyor! Cumartesi'den Pazar'a kadar Altı Hazine hazinesi sandıkları tüm canavarlar tarafından atılabilir! Minotaur ekipmanı hafta sonu boyunca ticaret yapılabilir! M2M ekibi iyi bir oyun ve haftasonu istiyor!

düzeltmeleri

Laniatus Production Tarafından Yazıldı - 2017-11-12 07:38:34

Sevgili Oyuncular! Aşağıdaki iyileştirmeler / düzeltmeler eklendi: -WZ koşusu minimuma dönüştürüldü, böylece katılımcılar tarafından istismar edilemez! 180 seviyedeyse -A Magic (Naga bilet) ışınlandın Eğer Naga harita ölçekler. HF öğeleri takip eden sandık bırakılabilir açtı: -Tolvaj 30 dakika eldiven -Szerencse kolye 30 dakikalık -Tapasztalat halka 30 dakika Not: Minotaur vadede hatalarından yararlandı olanlar, herhangi bir yaptırım almaz. Bir kesinti veya% 30 seviyesine 14 günlük yasağı dahil, geliştirme ekibi hakkında çok şey düşünme, ama biz ceza herhangi bir hata kihasználói almamayı verdi! M2M ekibi iyi bir oyun istiyor!

Etkinlik ve Bakım

Laniatus Production Tarafından Yazıldı - 2017-11-12 07:39:10

Sevgili Oyuncular! Bugün dahili bir sistem yükseltmesi gerçekleştirildi. Gelecekte bu gelişme sayesinde size birçok yeni özellik sunabiliyoruz. Aşağıdaki hata düzeltmeleri bugün yapılmıştır: - Montaj bonusu düzeltildi. -Bize daha fazla kalkınma fırsatı bulduk. Bugünden itibaren Pazar gününe kadar, altıgen hazine sandığının droppolhat mafya tüm uygun seviyeler hangi onlar değerli nesneleri kazanabilecek: -tolvajkesztyű -orkfog ve orkfog + -kígyófarok + -aranyrúd - + 7 taş -napfény-, szirén- ve kristal boncuklar -opál -ónix -karneol - Beryl -topáz -kígyó taç ve -tülök -tojás -bronz taç -főnix Earrings -mágikus zincir -lélekkalapács EE riong ve tılsımlar YIO-genç, -yoon- -blue ruh pense web -zafír -rubin iyi oyun M2M takımı diliyorum.

Metin2Mester

© 2018 Laniatus Ltd. M2M is a registered trademark of Laniatus Ltd